Kategorijos
Naujienlaiškis

Pristatymas Lietuvoje:

Lietuvos paštas (registruota siunta) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota, pirmenybine siunta. Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 3–7 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių. Siuntimo kaina priklauso nuo pasirinktos prekės, kuria sužinosite įsidejus preke į krepšelį.

*Per daugelį metų Lietuvos paštas įrodė, kad yra vienas patikimiausių kurjerių Lietuvoje.

*Prekės pristatomos į namus ar darbo vietą, jeigu kliento namuose nėra, tuomet paliekamas pranešimas, kad siuntinys yra Jums artimiausiame pašto skyriuje.

*Galimybė siųsti iki pareikalavimo, kada galima siuntą atsiimti Jums tinkamiausiame pašto skyriuje (užsakymo komentare parašykite į kurį pašto skyrių norite gauti siuntinį).

* Prieš pristatydami siuntinį nepraneša, todėl jeigu Jūsų namuose nebūtų yra paliekamas pranešimas ir reikia eiti siuntos atsiimti į pašto skyrių.

* Siunta pašto skyriuje laikoma iki 30 kalendorinių dienų, jeigu nespėjate atsiimti ji grąžinama mums ir Jums teks pakartotinai mokėti už siuntimą.

Pristatymas Venipak kurjeriais:

  • Siunta pristatoma sekančią dieną nuo jos išsiuntimo.
  • Kurjeris susisieks su jumis telefonu prieš atveždamas siuntą. 
  • Jei gavėjas neatsako telefonu, o nurodytu adresu kurjeris nieko neranda, tokiu atveju siunta gražinama siuntėjui. Jei klientas pageidauja, kad siunta vėl būtų išsiųsta jis turi dar kartą sumokėti siuntos siuntimo mokestį.
  • Labai patogu, jei nežinote kaa busite nurodytu adresu.© VAAU. Visos teisės saugomos 2013-2024.