Kategorijos
Naujienlaiškis

VAAU – tai vidutinių ir didesnių dydžių trikotažinių suknelių ir kitų moteriškų rūbų, pagamintų Lietuvoje prekinis ženklas.


VAAU pavadinimas sukurtas pagal ženklo įkūrėjų Vaidos ir Aušros vardus. Susikūrėme 2010 metų pavasarį turėdamos tikslą - gaminti kokybiškas, elegantiškas, klasikinio stiliaus sukneles vidutinio ir stambesnio sudėjimo moterims ir merginoms už kiekvienai priimtiną kainą. Šios idėjos tvirtai laikomės todėl nuolat atnaujiname savo asortimentą pagal sezoniškumą ir mados tendencijas, bei siūlome nepriekaištingą pagaminimo kokybę.

 

VAAU – tai net 13 skirtingų dydžių suknelės ir kiti gaminiai moteirms: nuo 36 iki 60 dydžio, todėl tvirtai tikime, kad savo dydį suras kiekviena norinti pasipuošti.

 

VAAU – siūlome didelį moteriškų rūbų asortimentą: 
Suknelės: vasarinės suknelės, proginės suknelės, kasdienės suknelės.
Tunikos: šifono tunikos vasarai, margos tunikos, vienspalvės tunikos, susagstomos tunikos.
Sarafanai: tiesaus silueto sarafanai, platėjančio silueto sarafanai moterims.

Palaidinės: vasarinės palaidinės iš šifono, viskozinės palaidinės motrerims, palaidinės su vilna, itin didelių dydžių palaidinės,
Kostiumėliai: suknelės iš šifono kostiumėliai, sijono ir palaidinės kostiumėlis.
Švarkeliai: trikotažiniai juodi švarkeliai, vislnos švarkeliai, susagstomi švarkeliai - megztiniai.

Golfai: viskoziniai golfai, golfai su vilna.
Naktinukai: vienspalviai atlaso naktinukai moterims, margi viskoziniai naktiniai, 3/4 rankovėmis naktiniai iki 60 dydžio.
Apatinukai: juodi apatinukai, balti apatinukai, kreminiai apatinukai, juodi apatiniai sijonai, kreminiai apatiniai sijonai, raudoni apatiniai sijonai

Ir kt.

 

Nuo 2017 05 mėnesio galima atvykti į mūsų parduotuvę įsikūrusią: Šiauliai, Pailių g. 6B-6, ir pasimatuoti patikusį gaminį. Dėl atvykimo būtina iš anksto susitarti telefonu: +37065553052.

 

Elektroninė parduotuvė www.VAAU.lt priklauso UAB Vauduva, 303335409,  įsikūrusiai Pailių g. 6B-6, Šiauliai.

 

 

 

el. paštas : info@vau.lt

 

 

 

tel.: +37065553052

 


© VAAU. Visos teisės saugomos 2013-2024.